Ing. et Ing.
Štěpán Vlček

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

 „Během studia a zaměstnání v zahraničí jsem načerpal spoustu inspirace a zkušeností. Rád bych navázal na dosavadní čtyřletou práci v zastupitelstvu a všemi svými zkušenostmi přispěl k dalšímu rozvoji našeho milovaného města.“

Štěpán Vlček

Vzdělání: Po studiu na místním gymnáziu jsem se přesunul na pár let do Prahy, kde jsem na ČVUT vystudoval biomedicínské inženýrství. Své vzdělání jsem si doplnil studiem ekonomie a managementu. V průběhu studia jsem absolvoval několik zahraničních pobytů a stáží, z nichž nejvýznamnější byly semestrální pobyty na univerzitách v Jordánsku a Texasu.

 

Zaměstnání: V současnosti pracuji jako inženýr ve firmě zabývající se vývojem a výrobou zdravotnických prostředků pro kardiochirurgii. Část své pracovní doby trávím v kanceláři a laboratořích v německých Drážďanech, ve výrobních dílnách v Hradci Králové, anebo na home-office v Poličce. V Poličce jsem také již 4 roky zastupitelem.

 

Zájmy: Rád se setkávám s lidmi. V současné době se také věnuji oddávání svateb. Jsem dlouholetým členem Sboru dobrovolných hasičů v Poličce. V minulosti jsem vedl hasičskou mládež a dodnes pořádám soutěže v požárním sportu pro děti a organizuji dětské tábory. Čas od času si jdu zaplavat nebo se projet na kole.