MUDr. Barbara Petrová

30 let, lékařka

Jsem manželka, dcera, lékařka, ale především, jsem matka dvou úžasných dětí. A právě kvůli svým dětem jsem se rozhodla podpořit Otvírání Poličky, protože zde vidím obrovskou chuť, inovativní nápady a snahu udělat z našeho města nádherné místo k žití.”

Barbara Petrová

V Poličce jsem vyrůstala, odmaturovala na gymnáziu a po dokončení studia medicíny jsem se opět do Poličky vrátila a s manželem jsme tu založili rodinu. V Poličce mám nejbližší přátele, které jsem získala díky absolvování tanečního oboru na ZUŠ, které mi vyneslo i úspěšné přijetí na taneční konzervatoř a rovněž jsem našla blízké přátele díky členství ve sboru dobrovolných hasičů Polička. Protože jsem jako studentka absolvovala několik brigád v různých poličských firmách a rovněž jsem několik let pracovala v Muzeu a galerii města Poličky, tak vím, že naše město má obrovský potenciál.

Protože jsem nyní na mateřské dovolené a moje hlavní náplň dne se přesunula z operačního sálu do dětského pokojíčku, jako chirurg jsem místo šití tržných ran začala šít oblečení pro svoje děti a své blízké. A proto bych se chtěla zaměřit především na dostupnost zdravotnických služeb a zvýšení atraktivnosti města pro rodiny s dětmi.

Polička je nádherné místo, kde chci vychovávat svoje děti a proto se chci podílet na tom, aby to bylo bezpečné, čisté a moderní město, které bude prosperovat a přinášet zajímavé příležitosti pro nás všechny